ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Gogolinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Gogolinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Gogolin? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość i imponujące parametry bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas cechuje się w pierwszej kolejności o wiele większą wartością opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie i lepsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Gogolin można zakupić wiele wariantów materiału opałowego, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno jest niezmienne – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu masz możliwość zakupić dobry i ekonomiczny materiał bez nadwyrężania domowego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury materiały jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do cech opału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Odpowiednio dobrany piec wykorzystujący ekogroszek workowany ma sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając konkretny materiał opałowy, należy dokładnie sprawdzić jego parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest także sprawdzić oceny ekogroszku. Dane od producenta i innych użytkowników danego produktu pomagają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest użycie oferty renomowanych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Gogolin, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom i doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo, które jest precyzyjnie selekcjonowane i pakowane. Na etapie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Gogolin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Gogolinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do