ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Piekarach Śląskich.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Piekarach Śląskich i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Nasza obecność w Piekarach Śląskich nie jest przypadkowa. Choć proponujemy węgiel ekogroszek w regionie, gdzie wydobywa się ten cenny surowiec, to jednak nasz produkt odbył długą podróż od kopalni do miejsca, w którym go sprzedajemy. Był to jednak proces niezbędny, aby uzyskać nowoczesne paliwo węglowe, jakim jest TOP ekogroszek premium. Starannie wyselekcjonowany i oczyszczony, najlepszy ekogroszek ma właściwości opałowe przewyższające wymagane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Chcemy osiągać doskonałe rezultaty, dlatego nasz ekogroszek workowany podlega ścisłej kontroli na każdym etapie produkcji, a sam materiał jest badany w akredytowanym laboratorium. Sprzedaż ekogroszku prowadzimy zarówno poprzez stronę internetową, jak i w punktach dystrybucyjnych na terenie całego kraju, podobnych do tych, znajdujących się w Piekarach Śląskich. Wysoka jakość i korzystna cena ekogroszku sprawiają, że jest on chętnie kupowany zarówno przez klientów detalicznych, jak i hurtowych.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Używając nowoczesnych urządzeń grzewczych, w tym kotłów klasy 5 czy ecodesign z podajnikami, mamy szansę znacząco obniżyć emisję szkodliwych pyłów do atmosfery w porównaniu do węgla spalanego w kotłach zasypowych. Warto zadbać też o jakość węgla opałowego. Taką propozycją jest właśnie TOP ekogroszek, produkt wydajny, ekonomiczny, a jednocześnie przygotowany do eksploatacji w kotłach nowej generacji. Warto korzystać z ekogroszku w kotłach klasy 5 lub ecodesign, bo otrzymujemy też wysokie walory opałowe. Ekogroszek workowany jest czystym węglem o drobnym uziarnieniu, bez miału i innych zanieczyszczeń, które mogłyby spowodować spadek wydajności. To bardzo dobry ekogroszek, który również ograniczy wizyty jego użytkowników w kotłowni. Dzięki odpowiedniej pojemności podajnika dobranej do ogrzewanej powierzchni wystarczy uzupełniać wsad raz na dwa tygodnie (jednak nie rzadziej niż zaleca producent). Piec na ekogroszek nie wymaga też częstego czyszczenia, bowiem z opału nie powstaje duża ilość popiołu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Im więcej dostępnych rodzajów opału, tym częściej pojawiają się wątpliwości, który z nich jest najlepszy. Dobry ekogroszek odznacza się równomierną granulacją, znikomą ilością nadziarna i niewielką zawartością podziarna. Nie może być również wilgotny, bo to znacznie pogarsza jego właściwości spalania. Najważniejszych parametrów technicznych, jakie posiada węgiel ekogroszek, nie jesteśmy jednak w stanie określić jedynie na podstawie oględzin. Do tego służą bowiem specjalistyczne badania laboratoryjne. Dlatego opinie o ekogroszku możemy wyrobić sobie na podstawie składu, którego opis znajdziemy na opakowaniu. Na ekogroszku workowanym jest to znacznie łatwiejsze, a jednocześnie odbiorca ma pewność, że w kupionym opakowaniu otrzyma dokładnie ten towar, którego skład poznał, co w przypadku węgla luzem jest niemożliwe. Cena ekogroszku workowanego jest wyższa niż opału kupowanego luzem, ale ochrona przed zanieczyszczeniami, wilgocią i nieuczciwą podmianą z pewnością jest tego warta. W workach znajdziemy zawsze suchy ekogroszek, co zapewniają szczelne opakowania.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

W ofercie przygotowanej dla mieszkańców Piekar Śląskich znajduje się TOP ekogroszek dostarczany bezpośrednio z zakładu produkcyjnego w workach z polipropylenu zapewniających oddychalność i zapobiegających gromadzeniu wilgoci. Starannie selekcjonowany węgiel kamienny jest kruszony na równomierne ziarna i przesiewany, a następnie pakowany w specjalnych wagoworkownicach. Jako producent ekogroszku klasy premium dbamy o jego wysoką jakość, ściśle kontrolując cały proces wytwarzania, jak również badając na bieżąco skład materiału. TOP ekogroszek workowany to produkt wygodny do transportu i składowania. Korzystna cena ekogroszku za tonę pozwala na zakup wysokowartościowego materiału zarówno do gospodarstw domowych, jak i dużych odbiorców komercyjnych.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Piekary Śląskie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Piekarach Śląskich? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Nasze punkty dystrybucji na południu Polski obejmują także zasięgiem Piekary Śląskie. Oferujemy towar zarówno w detalu, jak i ekogroszek w cenie hurtowej dla klientów potrzebujących dużej ilości opału. Ekogroszek workowany jest polecany do różnego rodzaju placówek oświatowych, opiekuńczo-wychowawczych, ośrodków zdrowia, hoteli czy firm i zakładów pracy. Hurt ekogroszku to okazja do zakupu wydajnego materiału opałowego w atrakcyjnej cenie.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do