ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Milanówku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Milanówku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Milanówku? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe parametry bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartość opałową. Jego atuty to również niższa wilgotność i korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z przystępnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie online i składach opału w Milanówku znajdziesz kilka odmian paliwa, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno jest stałe – korzystna cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość nabyć dobry oraz efektywny opał bez konieczności nadwyrężania rodzinnego lub służbowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy smog jest ważnym problemem w wielu miejscowościach nad Wisłą, stawianie na neutralne dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek w optymalne, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Właściwie dobrany piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając konkretny produkt, warto zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu od nich zależy, czy zakupione nowoczesne źródło opału będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie każdego budynku. Na starcie dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest także sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty sprawdzonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Milanówek, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom oraz znakomite parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie selekcjonowane i pakowane. Na etapie przeładowywania paliwa do ważących 25 kilogramów opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Milanówek

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Milanówku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? W takim razie mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do