ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Wąbrzeźnie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Wąbrzeźnie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Wąbrzeźno? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom i niezwykle korzystne parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartość opałową. Jego zalety to także mniejsza wilgoć i lepsza zdolność spiekania, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie na portalu internetowym i fizycznych lokalizacjach w mieście Wąbrzeźno można nabyć wiele typów paliwa, które odznaczają się różnymi właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość zakupić pewny oraz efektywny materiał bez potrzeby wykorzystywania całego rodzinnego czy służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który odznacza się szczególnie możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek w odpowiednie, dopasowane do cech opału urządzenie. Chodzi o piece klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie skonstruowany kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są kluczowe przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy przeanalizować jego aspekty techniczne. To właśnie od nich zależy, czy nabyte nowoczesne paliwo zapewni wymaganą wydajność i czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie każdego lokalu. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy także przeczytać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pozwalają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w Wąbrzeźnie, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi zasadami są w szczególności wysoki poziom oraz rewelacyjne parametry. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest w uważny sposób oczyszczane i workowane. Podczas przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań używamy tylko zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wąbrzeźno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Wąbrzeźnie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do