ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Zamościu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Zamościu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium w Zamościu? W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące parametry na pewno spełnią oczekiwania nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas odznacza się przede wszystkim o wiele wyższą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie i lepsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to doskonałe parametry z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie na stronie internetowej i fizycznych placówkach w mieście Zamość możesz znaleźć kilka typów materiału opałowego, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zakupić sprawdzony i ekonomiczny materiał opałowy bez konieczności wykorzystywania całego prywatnego lub służbowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscowościach w Polsce, decydowanie się na bezpieczne dla natury materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest atrakcyjnym finansowo wyborem, który pozwala zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek w odpowiednie, pasujące do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która gwarantuje optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są istotne w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek workowany, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane nowoczesne paliwo będzie wydajne i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do stosowania produktu należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy również sprawdzić oceny ekogroszku. Dane od producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w Zamościu, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi założeniami są w szczególności wysoki poziom proponowanych rozwiązań oraz optymalne parametry. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz także właściwą metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest uważnie oczyszczane i pakowane. Podczas przesypywania opału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Zamość

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Zamościu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do