ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Grajewie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Grajewie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Grajewo? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której świetny poziom i doskonałe parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się już od pierwszych momentów stosowania znacznie większą wartością opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie oraz lepsza spiekalność, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z niskimi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na stronie internetowej i magazynach w Grajewie możesz znaleźć kilka wariantów paliwa, które cechują się odmiennymi cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, dzięki której każdy klient ma możliwość nabyć sprawdzony oraz efektywny materiał opałowy bez potrzeby wykorzystywania całego rodzinnego lub firmowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest znaczącym problemem w wielu miejscowościach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek w optymalne, dostosowane do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Właściwie skonstruowany piec zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, należy przeanalizować oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne źródło energii będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do stosowania produktu warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto także przeczytać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego materiału opałowego pomagają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest wykorzystanie produktów renomowanych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz zakupić wysokiej jakości ekogroszek workowany w Grajewie, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki poziom i rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również odpowiednią metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. W trakcie przesypywania paliwa do ważących 25 kilogramów opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Grajewo

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Grajewie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do