ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sławnie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sławnie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Sławno? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz imponujące cechy techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas cechuje się przede wszystkim o wiele większą wartością opałową. Jego cechy to również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów online i fizycznych placówkach w Sławnie można zaopatrzyć się w wiele rodzajów materiału opałowego, które odznaczają się odmiennymi cechami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, dzięki której masz możliwość nabyć sprawdzony oraz ekonomiczny opał bez konieczności nadwyrężania osobistego czy służbowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym zagrożeniem w licznych miastach w Polsce, sięganie po neutralne dla natury paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a do tego jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo zostawia minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są kluczowe przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane aspekty techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie danego lokalu. Przed rozpoczęciem stosowania materiału dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy ponadto sprawdzić oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i innych użytkowników danego materiału opałowego pomagają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w Sławnie, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi celami są w szczególności najwyższy standard oraz rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest w uważny sposób przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy wyłącznie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sławno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sławnie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do