ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Nowym Mieście Lubawskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Nowym Mieście Lubawskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium w Nowym Mieście Lubawskim? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość i niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno spełnią oczekiwania nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. Jego zalety to również niższe zawilgocenie i korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i składach opału w Nowym Mieście Lubawskim możesz znaleźć wiele odmian paliwa, które różnią się od siebie parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz nabyć dobry, a jednocześnie ekonomiczny materiał bez potrzeby wykorzystywania całego domowego czy służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się głównie możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest poważnym problemem w wielu miastach w naszym kraju, stawianie na bezpieczne dla otoczenia paliwa jest najlepszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest ekonomicznym wyborem, który pozwala zaoszczędzić pieniądze. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany lokal w odpowiednie, pasujące do cech materiału sprzęty. Dobrym wyborem będą kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która gwarantuje optymalne spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo generuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu od nich zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy również przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta i innych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w Nowym Mieście Lubawskim, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom i doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i pakowane. Na etapie przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Nowe Miasto Lubawskie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Nowym Mieście Lubawskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do