ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Dobczycach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Dobczycach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium w Dobczycach? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz doskonałe parametry techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i magazynach w Dobczycach można nabyć wiele wariantów opału, które cechują się różnymi parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zamówić pewny oraz ekonomiczny materiał opałowy bez potrzeby wykorzystywania całego osobistego lub służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek w odpowiednie, dopasowane do cech opału sprzęty. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości piec zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane aspekty techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione innowacyjne paliwo będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem używania produktu należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy ponadto sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane od producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pomagają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest użycie produktów sprawdzonych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Dobczyce, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi celami są w szczególności wysoki poziom proponowanych rozwiązań i rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym odpowiedni sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i workowane. Podczas przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Dobczyce

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Dobczycach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zapewnienia optymalnej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do