ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Krynicy-Zdroju.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Krynicy-Zdroju i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w mieście Krynica-Zdrój? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom i doskonałe parametry techniczne bez wątpienia spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. To także niższa wilgotność czy lepsza spiekalność, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i fizycznych placówkach w mieście Krynica-Zdrój można nabyć wiele odmian paliwa, które odznaczają się różnymi parametrami. Jedno jest ciągle bez zmian – niska cena ekogroszku, dzięki której każdy klient ma możliwość nabyć sprawdzony oraz ekonomiczny materiał opałowy bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest możliwość redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w wielu miastach w naszym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym wyborem, który pozwala zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal w odpowiednie, dopasowane do cech materiału urządzenie. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Właściwie skonstruowany kocioł na ekogroszek workowany jest wyposażony w stosowną automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy przeanalizować jego parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne źródło opału zapewni wymaganą wydajność i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem stosowania produktu warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy również poznać oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych użytkowników danego produktu pozwalają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę doświadczonych i działających od wielu lat firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy postawisz na zastosowanie węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Krynicy-Zdroju, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy standard i rewelacyjne parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest w staranny sposób przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania opału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy jedynie zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Krynica-Zdrój

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Krynicy-Zdroju? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Z naszą firmą możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy również nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do