ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Głuchołazach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Głuchołazach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Głuchołazach? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące cechy techniczne na pewno spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. To również niższa wilgotność oraz korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszej ofercie online i składach opału w Głuchołazach można zakupić kilka typów opału, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – niska cena ekogroszku, przez co możesz nabyć sprawdzony oraz wydajny materiał bez potrzeby nadwyrężania rodzinnego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, stawianie na mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal w odpowiednie, dopasowane do cech opału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie skonstruowany piec wykorzystujący ekogroszek workowany jest wyposażony w stosowną automatykę, która zapewnia optymalne działanie procesów spalania i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne źródło energii będzie efektywne oraz czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem stosowania produktu należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem dobrą praktyką jest również sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz wcześniejszych klientów pozwalają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie produktów renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zastosowanie produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w Głuchołazach, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki poziom i znakomite parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i pakowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Głuchołazy

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Głuchołazach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do