ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Słupcy.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Słupcy i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Słupcy? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią produktów TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz doskonałe parametry techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. Jego zalety to także niższa wilgoć czy korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty łączy wysoką klasę z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i magazynach w Słupcy znajdziesz kilka odmian opału, które charakteryzują się różnymi parametrami. Jedno pozostaje niezmienne – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której możesz kupić sprawdzony oraz wydajny opał bez wykorzystywania całego domowego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w licznych miastach w całym kraju, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w odpowiednie, pasujące do jego parametrów urządzenie. Chodzi o kotły klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio dobrany kocioł zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie procesów spalania i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są kluczowe przy zakupie?

Wybierając konkretny produkt, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte nowoczesne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem warto ponadto poznać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Słupca, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard oraz optymalne parametry. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i workowane. Na etapie przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Słupca

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Słupcy? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Z naszą firmą możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do