ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Radomiu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Radomiu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Rozporządzenie o Normach Jakości Paliw Stałych nie musi być limitem. Ekogroszek premium dostępny w naszym punkcie w Radomiu oferuje parametry znacząco wyższe od podanych w wyżej wspomnianym rozporządzeniu. Najczęściej można spotkać ekogroszek workowany, którego uziarnienie wynosi od 5 do 25 mm. Wartości opałowe są niewiele wyższe niż norma, czyli 24 MJ/kg, z kolei zawartość popiołu to około 12%. Siarki w takim ekogroszku jest do 1,2%, a wilgoci do 15%. Co więcej, zdolność spiekania to maksymalnie 25 RI. Chcieliśmy stworzyć najlepszy ekogroszek, którego wszystkie wartości byłyby sporo wyższe. To się udało, co można bez problemu sprawdzić, porównując wartości ekogroszku w wersji premium, z tymi, które znajdziemy na workach z ekogroszkiem w większości punktów handlowych w naszym kraju. Od początku chcieliśmy osiągnąć wyniki, które spełniłyby wszelkie oczekiwania klientów z Radomia. Mimo najwyższej jakości proponujemy naprawdę korzystne ceny ekogroszku. Co ważne, sprzedaż ekogroszku realizujemy w najlepszych punktach w mieście, ale również poprzez naszą stronę internetową. Węgiel ekogroszek czeka, sprawdź go już teraz!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to węgiel opałowy o najwyższych parametrach, którego głównym zadaniem jest ogrzewanie pomieszczeń za sprawą kotłów w klasie 5 lub ecodesign. Można tutaj wyróżnić kotły z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Co daje połączenie ekogroszku wysokiej jakości z odpowiednio nowoczesnym kotłem? Przede wszystkim niższą emisję pyłów, która znacząco różni się od emitowanej przez kotły węglowe zasypowe. Ekogroszek workowany spalany z pomocą wysokiej jakości kotła to także ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ łącząc TOP-owe paliwo z dobrym kotłem, możemy liczyć na połączenie oszczędności z wysoką efektywnością. Piec na ekogroszek musi jednak sprostać wymaganiom najwyższej jakości węgla. Wszystko to wpłynie na fakt, że wizyty w kotłowni, aby uzupełnić zasobnik, ograniczą się nawet do jednej na dwa tygodnie, jednak nie rzadziej jak zaleca producent. Oczywiście należy okresowo oczyszczać kocioł, tak jak zalecił to producent. Ekonomia, bardzo wygodna eksploatacja, a przy tym bezawaryjność. Doskonałe połączenie ekogroszku ze składu w Radomiu z kotłem klasy 5 lub ecodesign to najlepsze rozwiązanie, na jakie można w tej chwili postawić.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Rodzajów ekogroszku jest mnóstwo, co więcej, ich jakość może się od siebie znacznie różnić. Z pomocą takich zmysłów jak wzrok i dotyk możemy sprawdzić jedynie granulację czy zawartość podziarna/nadziarna. Na co zwrócić uwagę, stawiając na ekogroszek workowany? Jest kilka czynników, o których trzeba pamiętać, stawiając dobry węgiel opałowy. Opinie o ekogroszku mogą być różne, ale jego parametry powinny się zgadzać. Przede wszystkim jest to równa granulacja, brak większych ilości podziarna i zerowa ilość nadziarna. Suchy ekogroszek to lepsze rozwiązanie od mokrego. Zasad wyboru jest więcej, ale pozostałych nie sprawdzisz wzrokiem ani dotykiem. To zawartość siarki, spiekalność czy ilość wilgoci całkowitej – te parametry można sprawdzić jedynie w badaniu laboratoryjnym. Węgiel ekogroszek to surowiec opałowy, na którym nie można oszczędzać. Warto stawiać na produkty z firm istniejących od lat, cieszących się zaufaniem wśród klientów. Takim przedsiębiorstwem jest TOP Ekogroszek, który oferuje surowiec opałowy luzem i w workach. To drugie rozwiązanie jest łatwiejsze w przechowywaniu, dlatego je polecamy. Cena ekogroszku nie powinna mieć takiego znaczenia, jeśli szukasz sprawdzonego rozwiązania!

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Dla wszystkich klientów z Radomia zapewniamy najwyższej jakości ekogroszek, selekcjonowany i produkowany z najwyższą starannością. Mamy kontrolę nad całym etapem produkcji, między innymi nad półproduktami. Z pomocą legalizowanych wagoworkownic dokonujemy odpowiednich pomiarów worków w przypadku ekogroszku workowanego. W jednym znajduje się dokładnie 25 kilogramów surowca. Produkt finalny badamy w laboratorium i zabezpieczamy przed wilgocią. Cena za tonę ekogroszku nie jest wygórowana, bo udało nam się relatywnie zmniejszyć koszty produkcji. Producent ekogroszku TOP ekogroszek sprawi, że w Twoim domu w końcu będzie ciepło i przyjemnie!

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Radom

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Radomiu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Ekogroszek workowany kupisz w naszej hurtowni w Radomiu. Jeśli więc zużywasz go w sporych ilościach, zapraszamy! Jeśli ogrzewasz szkołę, przedszkole czy zakład produkcyjny – czekamy na Ciebie! Ekogroszek w cenach hurtowych to także sposób na zostanie dystrybutorem. Wystarczy HDS, samochód z windą, widlak i trochę placu! Zaopatrzymy Cię w towar, a Ty rozpoczniesz sprzedaż! Zareklamujemy Cię, jeśli będzie to konieczne! Kup ekogroszek hurt i sprzedaj go klientom detalicznym!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do