ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sułkowicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sułkowicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium w mieście Sułkowice? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne parametry na pewno spełnią potrzeby nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się już od pierwszych momentów stosowania o wiele wyższą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i magazynach w Sułkowicach dostępnych jest kilka wariantów materiału opałowego, które różnią się między sobą właściwościami. Jedno pozostaje niezmienne – świetna cena ekogroszku, dzięki której możesz kupić sprawdzony, a zarazem efektywny materiał bez nadwyrężania domowego lub służbowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym zagrożeniem w wielu miejscach w Polsce, stawianie na neutralne dla otoczenia paliwa jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane aspekty techniczne. To właśnie one decydują, czy nabyte innowacyjne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem używania produktu warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy ponadto sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje od producenta oraz innych klientów pozwalają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest użycie produktów doświadczonych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na zakup paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Sułkowice, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi założeniami są przede wszystkim najwyższy poziom i doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest starannie przesiewane i pakowane. W trakcie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sułkowice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sułkowicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wybierając doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do