ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Ząbkach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Ząbkach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Ząbkach? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz imponujące parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas cechuje się już od pierwszych momentów używania znacznie większą wartością opałową. To także niższa zawartość wilgoci i lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i składach opału w mieście Ząbki dostępnych jest kilka odmian opału, które charakteryzują się innymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość nabyć dobry i wydajny materiał bez wykorzystywania całego osobistego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy smog jest znaczącym problemem w licznych miejscowościach w całym kraju, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą kotły klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec na ekogroszek jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, powinno się przeanalizować jego parametry techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed przejściem do używania produktu dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy również poznać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych klientów pomagają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w Ząbkach, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi zasadami są przede wszystkim najwyższy standard i doskonałe parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwą metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Ząbki

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Ząbkach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Z naszą firmą możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy również nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do