ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Namysłowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Namysłowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium w Namysłowie? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz niezwykle korzystne cechy techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszej ofercie online i magazynach w Namysłowie można zaopatrzyć się w wiele rodzajów paliwa, które charakteryzują się odmiennymi cechami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, dzięki której możesz kupić sprawdzony oraz wydajny materiał bez konieczności wykorzystywania całego rodzinnego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który odznacza się szczególnie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy smog jest istotnym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla natury paliwa jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dopasowane do cech materiału sprzęty. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości piec zasilany ekogroszkiem ma sprawną automatykę, która zapewnia precyzyjne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo generuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając dany produkt, warto zwrócić szczególną uwagę na jego aspekty techniczne. To właśnie one decydują, czy zakupione innowacyjne źródło energii będzie efektywne i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem warto również przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pomagają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Namysłów, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy standard oraz doskonałe parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym właściwą metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest precyzyjnie oczyszczane i pakowane. Na etapie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Namysłów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Namysłowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Z naszą firmą możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do