ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Zakopanem.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Zakopanem i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Zakopane? W takim przypadku zapraszamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz doskonałe parametry bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. Jego cechy to również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w mieście Zakopane znajdziesz kilka rodzajów paliwa, które różnią się między sobą parametrami. Jedno pozostaje niezmienne – niska cena ekogroszku, dzięki której możesz zamówić pewny i ekonomiczny opał bez potrzeby nadwyrężania prywatnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a do tego jest korzystnym finansowo wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do cech opału urządzenie. Chodzi o piece klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec na ekogroszek jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając właściwy materiał opałowy, warto zwrócić uwagę na oferowane aspekty techniczne. To właśnie one decydują, czy zakupione innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do stosowania materiału dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest również przeczytać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i wcześniejszych klientów pomagają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko wysoką jakość, ale również niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w Zakopanem, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy poziom i doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, kupując ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwą metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Zakopane

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Zakopanem? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do