ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Białymstoku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Białymstoku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Top Ekogroszek premium wykonany z węgla kamiennego sprzedawany w Białymstoku to idealne rozwiązanie dla osób oczekujących najwyższej jakości bez jakichkolwiek kompromisów. Jego zaletami są między innymi doskonałe parametry użytkowe, które znacząco przewyższają te przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Wedle nich, najlepszy ekogroszek powinien charakteryzować się wartością opałową równą lub wyższą niż 24 MJ/kg, ziarnem w zakresie 5-25 mm oraz popiołem do 12%, zdolnością spiekania do 25 RI oraz wilgocią do 15% i zawartością siarki nie wyższą niż 1,2%. Nasz najlepszy ekogroszek workowany premium dostępny w Białymstoku jest także korzystnym finansowo zakupem, gdyż doskonale wiemy, że cena ekogroszku powinna być przystępna dla wszystkich. Nasz węgiel ekogroszek na sprzedaż jest znakomitym wyborem w każdym przypadku, dlatego zachęcamy do jego zakupu na terenie składów opału w Białymstoku lub na stronie producenta.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Ekogroszek to paliwo węglowe dedykowane do pieców na ekogroszek klasy 5 i ecodesign, którego podstawową cechą jest między innymi bardzo duża wygoda. Kotłownię wystarczy odwiedzać raz na około dwa tygodnie, w zależności od wielkości zasobnika i zawartości popiołu w ekogroszku workowanym. Dobry ekogroszek generuje także niewiele pyłu podczas jego spalania – znacznie mniej niż w przypadku kotłów zasypowych. Co więcej, automatyka zastosowana w piecach na ten węgiel opałowy sprawia także, że ekogroszek jest spalany w optymalny sposób, zapewniając najbardziej ekonomiczne podgrzewanie wody użytkowej czy ogrzewanie pomieszczeń. Nie można jednak zapominać o czynnościach serwisowo-konserwacyjnych, które należy zawsze wykonywać w pełni zgodne z wymogami producenta kotła.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Kupując ekogroszek workowany warto zwrócić baczną uwagę na jego wszelkie parametry użytkowe i precyzyjnie przeczytać całą etykietę znajdującą się na opakowaniu. Bardzo istotna jest między innymi równa granulacja, czyli zerowa zawartość podziarna oraz minimalna ilość nadziarna, a także ilość wyczuwalnej wilgoci, znanej jako wilgotność przemijająca. Wśród parametrów znajdujących się na opakowaniu ekogroszku warto wyróżnić zawartość siarki oraz wilgoci całkowitej i spiekalność RI. Te trzy najważniejsze cechy mają fundamentalny wpływ na użytkowanie tego paliwa, dlatego zawsze należy je prawidłowo ocenić podczas zakupu. Zachęcamy także do przejrzenia opinii o węglu ekogroszku w internecie, które z pewnością okażą się pomocne podczas zakupu. Nie bez znaczenia są także opakowania, które w przypadku ekogroszku mają podstawowy wpływ na jego wartości użytkowe. Worek skutecznie chroni suchy ekogroszek przed dostępem wilgoci z zewnątrz i zapewnia optymalne warunki jego przechowywania przez cały czas.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

TOP Ekogroszek workowany dostępny w Białymstoku to doskonała jakość, w korzystnej cenie, wyprodukowany z największą dbałością o najmniejsze szczegóły. Podczas procesu przesiewania, kruszenia czy selekcji produktów wykorzystujemy wyłącznie najlepsze urządzenia i maszyny przewidziane do wydajnej i ciągłej pracy. Stosujemy między innymi legalizowane wagoworkownice, które zapewniają zawsze zgodną ilość tego paliwa w opakowaniu z danymi znajdującymi się na etykiecie. Jesteśmy także producentem ekogroszku, który cyklicznie bada swoje wyroby bezpośrednio w akredytowanych laboratoriach z całego kraju, a także przechowujemy już gotowe wyroby w najlepszych warunkach. Co więcej, oddychające worki polipropylenowe gwarantują także, że nasz ekogroszek zachowuje swoją jakość przez cały okres magazynowania.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Białystok

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Białymstoku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Prowadzimy także hurt ekogroszku workowanego w Białymstoku, który dedykujemy właścicielom dużych obiektów firmowych, takich jak szkoły, pensjonaty czy hotele, a także do wielorodzinnych gospodarstw domowych. Dzięki temu możesz zakupić ekogroszek w cenach hurtowych, które są bardzo korzystne i opłacalne w każdym przypadku. To nowoczesne paliwo węglowe możesz także zakupić do swojej firmy w celu dalszej dystrybucji. Wymagamy jedynie płaskiego placu z utwardzoną powierzchnią oraz urządzeń takich jak pojazd z windą lub dźwigiem HDS oraz wózka widłowego. My za to z chęcią pomożemy w biznesplanie i udzielimy wielu rad związanych z tym perspektywistycznym rynkiem.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do