ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Nowym Dworze Gdańskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Nowym Dworze Gdańskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Nowym Dworze Gdańskim? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomity poziom i doskonałe parametry na pewno spełnią oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. To również niższa wilgotność i korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie online i magazynach w mieście Nowy Dwór Gdański można zaopatrzyć się w wiele odmian paliwa, które odznaczają się odmiennymi cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której masz możliwość zakupić dobry i ekonomiczny materiał opałowy bez nadwyrężania rodzinnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który charakteryzuje się głównie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, stawianie na bezpieczne dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest opłacalnym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio dobrany piec zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w kotłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są istotne w momencie zakupu?

Wybierając dany produkt, należy przeanalizować oferowane parametry. To w końcu one decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie efektywne i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do użytkowania materiału dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto także poznać oceny ekogroszku. Informacje od producenta oraz wcześniejszych klientów pozwalają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i działających od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w Nowym Dworze Gdańskim, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard i doskonałe parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz także prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób selekcjonowane i pakowane. W trakcie przesypywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Nowy Dwór Gdański

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Nowym Dworze Gdańskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do