ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Szczecinku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Szczecinku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Szczecinek? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące parametry na pewno spełnią oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartość opałową. Jego cechy to również niższa zawartość wilgoci i lepsza wielkość spieków, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Szczecinek możesz znaleźć kilka odmian paliwa, które odznaczają się odmiennymi parametrami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, dzięki czemu możesz nabyć sprawdzony i ekonomiczny opał bez potrzeby nadwyrężania rodzinnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku w roli opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który cechuje się głównie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest opłacalnym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w odpowiednie, pasujące do cech opału urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy wziąć pod uwagę oferowane parametry. To w końcu od nich zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem stosowania produktu warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Przed zakupem dobrym pomysłem jest ponadto przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i wcześniejszych użytkowników danego produktu pozwalają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym wyborem jest użycie oferty renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Szczecinek, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard i optymalne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz również odpowiedni sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie selekcjonowane i pakowane. Podczas przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Szczecinek

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Szczecinku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do utrzymania właściwej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do