ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Nysie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Nysie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najwyższej jakości ekogroszku premium w Nysie? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której znakomity poziom i imponujące parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się już od pierwszych momentów wykorzystywania znacznie większą wartością opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie oraz lepsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z atrakcyjnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie online i magazynach w mieście Nysa dostępnych jest wiele odmian opału, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz kupić sprawdzony oraz efektywny materiał bez wykorzystywania całego rodzinnego czy firmowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest istotnym problemem w wielu miejscowościach w Polsce, decydowanie się na bezpieczne dla natury materiały jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest atrakcyjnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, pasujące do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości kocioł na ekogroszek jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w ciepłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo zapewni wymaganą wydajność oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed przejściem do użytkowania materiału warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Przed zakupem dobrym pomysłem jest również poznać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i wcześniejszych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest użycie oferty doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Nysa, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom oraz znakomite parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym odpowiedni sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Nysa

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Nysie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do utrzymania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wykorzystując najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do