ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Zatorze.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Zatorze i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Zatorze? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe parametry techniczne z pewnością spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszym sklepie odznacza się już od pierwszych momentów wykorzystywania znacznie korzystniejszą wartością opałową. To także mniejsza wilgoć oraz lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty łączy wysoką jakość z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i składach opału w Zatorze można zakupić kilka wariantów materiału grzewczego, które różnią się między sobą parametrami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu każdy ma możliwość kupić pewny, a zarazem wydajny opał bez potrzeby wykorzystywania całego prywatnego lub firmowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku w roli opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla otoczenia paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są kluczowe przy zakupie?

Wybierając konkretny produkt, należy dokładnie sprawdzić oferowane aspekty techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do użytkowania materiału należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto także przeczytać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z produktów renomowanych i funkcjonujących od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Zatorze, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi celami są przede wszystkim najwyższy standard i rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz także odpowiednią metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest w uważny sposób selekcjonowane i workowane. W trakcie przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Zator

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Zatorze? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zapewnienia optymalnej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję dla Ciebie! U nas możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy magazynu, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do