ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Braniewie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Braniewie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

TOP ekogroszek premium sprzedawany w Braniewie to idealny wybór dla klientów oczekujących połączenia wysokiej jakości, z niską i korzystną ceną jego zakupu. Cechą charakterystyczną tego paliwa węglowego jest między innymi spełnienie wszelkich wymogów i parametrów stawianych przez Rozporządzenie o Normach Jakości Paliw Stałych. Wedle założeń, każdy najlepszy ekogroszek powinien charakteryzować się granulacją na poziomie 5-25 mm, wartością opałową równą lub wyższą niż 24 MJ/kg oraz zawartością popiołu do 12%, siarki do 1,2% oraz zdolnością spiekania do 25 RI. Nasz ekogroszek na sprzedaż w Braniewie znacznie przewyższa te parametry i stanowi zawsze optymalny, bezpieczny i korzystny finansowo zakup. TOP ekogroszek workowany został wyprodukowany z węgla kamiennego i jest oferowany w korzystnej cenie, dlatego jego zakup z pewnością nie obciąży budżetu domowego lub firmowego.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

TOP ekogroszek workowany jest przeznaczony do zastosowania w piecach na ekogroszek 5 klasy oraz ecodesign, które spełniają wszelkie obecnie obowiązujące normy i są gwarancją ich optymalnego spalania. Zaletą dobrego ekogroszku jest między innymi niska emisja pyłów w porównaniu do węgla spalanego w kotłach zasypowych, które bardzo negatywnie wpływają na całe środowisko naturalne. Ponadto dzięki zastosowaniu podajników rusztowych lub rynnowych w kotłach, paliwo to odznacza się także wygodą użytkowania – kotłownie wystarczy odwiedzić raz na około dwa tygodnie (nie rzadziej janak niż zaleca producent) w celu uzupełnienia zasobnika odpowiednią ilością ekogroszku. Zależy to jednak od udziału popiołu oraz pojemności zasobnika. Aby jednak ten węgiel opałowy miał optymalne warunki spalania, warto wykonywać regularne czyszczenie kotła z większości zanieczyszczeń, zawsze w pełni zgodnie z zalecenia producenta, co dla wielu z nich stanowi podstawę do uznania bądź odrzucenia gwarancji.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Ekogroszek to paliwo szczególnie czułe na jakość, dlatego podczas jego zakupu należy zapoznać się z jego wszelkimi cechami użytkowymi i szczegółowymi parametrami technicznymi. Warto ocenić ręcznie między innymi poziom wilgoci przemijającej, która osadza się wyłącznie na zewnętrznej powierzchni tego paliwa, a także przeczytać całą zawartość firmowej etykiety. Węgiel ekogroszek powinien charakteryzować się między innymi minimalną lub zerową ilością nadziarna oraz podziarna, a także optymalną wartością wilgotności całkowitej, zawartością siarki oraz poziomem spiekalności RI. Dobrym wyborem jest także zakup ekogroszku workowanego, który zazwyczaj stanowi znacznie lepszy wybór niż paliwo sprzedawane luzem, głównie z tego względu, że worki skutecznie regulują wartości wilgotności wewnętrznej i pozwalają na zachowanie optymalnych warunków przechowywania suchego ekogroszku. Oczywiście podczas zakupu liczy się także cena ekogroszku, którą ustaliliśmy w naszej firmie na optymalnym, niskim poziomie. Zachęcamy także do przejrzenia opinii o ekogroszku, które wiele mówią na temat jego jakości od strony użytkownika.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Ekogroszek workowany oferowany w Braniewie powstał przy użyciu wyselekcjonowanych półproduktów, dlatego odznacza się wysoką i przewidywalną jakością. Powstaje na nowoczesnej linii produkcyjnej składającej się z najlepszych urządzeń i maszyn, takich jak legalizowane wagoworkownice. Gwarantują one zawsze optymalną ilość ekogroszku naszej produkcji w pojedynczym worku. Ponadto nasz ekogroszek w niskiej cenie za tonę badamy zawsze w akredytowanych laboratoriach, które rygorystycznie i precyzyjnie oceniają jego jakość i zgodność z deklaracjami. Co więcej, TOP ekogroszek pakujemy zawsze polipropylenowe worki, które gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza i są znacznie lepszym wyborem niż worki foliowe.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Braniewo

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Braniewie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Oferujemy także hurt ekogroszku w Braniewie, który dedykujemy właścicielom dużych obiektów firmowych, szkół oraz pensjonatów i hoteli. Ponadto ekogroszek w cenach hurtowych jest także znakomitą formą rozwoju własnej działalności. Jeśli chcesz rozpocząć sprzedaż ekogroszku workowanego TOP, zadzwoń do nas, z chęcią przekażemy wszelkie informacje na temat współpracy. Wystarczy, że dysponujesz odpowiednio dużym utwardzonym placem, a także wózkiem widłowym oraz samochodem z HDSem lub windą. Przekażemy także całe niezbędne know-how oraz uzyskaną przez wiele lat wiedzę teoretyczno-praktyczną, pomożemy także w sporządzeniu biznesplanu i wesprzemy w działaniach reklamowych, dostarczając banery.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do