ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Nisku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Nisku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium w Nisku? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry na pewno spełnią potrzeby nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności znacznie większą wartość opałową. To także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z niskimi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie na stronie internetowej i składach opału w mieście Nisko znajdziesz kilka odmian paliwa, które różnią się między sobą parametrami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, przez co każdy klient ma możliwość kupić pewny, a jednocześnie wydajny opał bez konieczności wykorzystywania całego prywatnego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który może pochwalić się szczególnie możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest znaczącym problemem w wielu miastach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w optymalne, dostosowane do cech opału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w stosowną automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając dany materiał opałowy, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu one decydują, czy zakupione innowacyjne źródło energii będzie efektywne i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie danego budynku. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem warto ponadto przeczytać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz pozostałych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z produktów doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Nisko, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi celami są w szczególności najwyższy poziom i rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwą metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie przesiewane i workowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Nisko

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Nisku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zagwarantowania właściwej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy propozycję dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do