ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Konstantynowie Łódzkim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Konstantynowie Łódzkim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Konstantynów Łódzki? W takim przypadku zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoki poziom i doskonałe cechy techniczne bez wątpliwości spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. To również mniejsza wilgoć czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie online i fizycznych placówkach w Konstantynowie Łódzkim można zaopatrzyć się w kilka odmian paliwa, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której możesz zakupić dobry, a jednocześnie wydajny opał bez nadwyrężania osobistego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest ważnym problemem w wielu miejscach w Polsce, sięganie po neutralne dla natury materiały jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest atrakcyjnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, dostosowane do cech opału sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio dobrany kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są istotne w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo zapewni wymaganą wydajność oraz czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie każdego budynku. Na starcie dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. Przed zakupem warto również sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje od producenta i wcześniejszych klientów pozwalają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od wielu lat firm, które mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w Konstantynowie Łódzkim, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi celami są przede wszystkim wysoki standard oraz optymalne parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i workowane. Na etapie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków używamy jedynie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Konstantynów Łódzki

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Konstantynowie Łódzkim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim razie mamy propozycję skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do