ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Krzyżu Wielkopolskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Krzyżu Wielkopolskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium sprzedawanego w Krzyżu Wielkopolskim? W takim przypadku zachęcamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz doskonałe parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów online i fizycznych placówkach w Krzyżu Wielkopolskim dostępnych jest wiele rodzajów materiału grzewczego, które różnią się od siebie parametrami. Jedno jest stałe – niska cena ekogroszku, przez co możesz zakupić dobry, a jednocześnie wydajny opał bez konieczności nadwyrężania osobistego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zaletami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który może pochwalić się głównie możliwością ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest poważnym problemem w wielu miejscach w naszym kraju, stawianie na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek w optymalne, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie skonstruowany kocioł wykorzystujący ekogroszek ma właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając właściwy opał, warto przeanalizować jego aspekty techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte innowacyjne źródło energii będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem stosowania produktu należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy również poznać oceny ekogroszku. Dane od producenta i wcześniejszych klientów pomagają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Krzyżu Wielkopolskim, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy standard oraz optymalne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. W trakcie przesypywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Krzyż Wielkopolski

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Krzyżu Wielkopolskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! U nas możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do