ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Makowie Mazowieckim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Makowie Mazowieckim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego ekogroszku premium w mieście Maków Mazowiecki? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom i doskonałe parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. Jego zalety to również mniejsza wilgoć oraz korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w mieście Maków Mazowiecki można nabyć kilka typów opału, które cechują się różnymi parametrami. Jedno jest niezmienne – świetna cena ekogroszku, przez co możesz nabyć sprawdzony, a jednocześnie ekonomiczny materiał opałowy bez konieczności wykorzystywania całego rodzinnego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się z pozostałymi zaletami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się przede wszystkim możliwością ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w wielu miejscach w Polsce, sięganie po neutralne dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek w odpowiednie, pasujące do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Właściwie skonstruowany kocioł zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek workowany, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne źródło energii zapewni wymaganą wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto ponadto przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i pozostałych klientów pomagają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i działających od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w Makowie Mazowieckim, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy poziom sprzedawanych produktów oraz doskonałe parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym właściwą metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest starannie oczyszczane i workowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy wyłącznie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Maków Mazowiecki

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Makowie Mazowieckim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zagwarantowania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do