ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Tuchowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Tuchowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego ekogroszku premium w mieście Tuchów? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne parametry na pewno spełnią oczekiwania nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartość opałową. Jego zalety to także niższe zawilgocenie i korzystniejsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z atrakcyjnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszym asortymencie online i składach opału w mieście Tuchów można zakupić wiele odmian paliwa, które różnią się od siebie parametrami. Jedno pozostaje stałe – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość kupić pewny i wydajny opał bez wykorzystywania całego domowego lub firmowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym zagrożeniem w wielu miejscowościach w Polsce, sięganie po neutralne dla natury materiały jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest on opłacalnym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, pasujące do cech materiału urządzenie. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Odpowiednio skonstruowany piec na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która zapewnia precyzyjne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy dokładnie sprawdzić oferowane aspekty techniczne. To właśnie od nich zależy, czy zakupione nowoczesne źródło energii zapewni odpowiednią wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy również sprawdzić oceny ekogroszku. Dane od producenta i innych klientów pomagają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na wykorzystanie materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Tuchów, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard i znakomite parametry. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym odpowiedni sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest starannie selekcjonowane i pakowane. Podczas przesypywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Tuchów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Tuchowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do