ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Czarnej Białostockiej.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Czarnej Białostockiej i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Czarna Białostocka? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe cechy techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie charakteryzuje się przede wszystkim o wiele większą wartością opałową. Jego cechy to również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza wielkość spieków, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z atrakcyjnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i magazynach w Czarnej Białostockiej możesz znaleźć wiele rodzajów materiału opałowego, które odznaczają się odmiennymi parametrami. Jedno jest niezmienne – korzystna cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość zamówić dobry i ekonomiczny materiał bez nadwyrężania osobistego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest istotnym problemem w wielu miejscowościach w naszym kraju, decydowanie się na bezpieczne dla natury paliwa jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on atrakcyjnym finansowo wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany budynek w optymalne, dopasowane do cech opału urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej jakości piec zasilany ekogroszkiem ma sprawną automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając właściwy materiał opałowy, warto zwrócić szczególną uwagę na jego aspekty techniczne. To w końcu od nich zależy, czy wybrane nowoczesne źródło energii zapewni wymaganą wydajność i czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie danego lokalu. Przed rozpoczęciem stosowania materiału dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem decyzji należy również przeczytać oceny ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i innych klientów pozwalają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty sprawdzonych i działających od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na wykorzystanie paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Czarna Białostocka, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy poziom sprzedawanych produktów oraz doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i pakowane. Na etapie przesypywania materiału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Czarna Białostocka

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Czarnej Białostockiej? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! Z nami możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do