ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kórniku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kórniku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Kórnik? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomity poziom i niezwykle korzystne cechy techniczne z pewnością spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny w naszej ofercie odznacza się już od pierwszych momentów używania znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie i korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie świetnych parametrów z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie na portalu internetowym i fizycznych lokalizacjach w mieście Kórnik dostępnych jest kilka rodzajów paliwa, które różnią się między sobą cechami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – świetna cena ekogroszku, dzięki której każdy klient ma możliwość zakupić pewny i ekonomiczny opał bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym zagrożeniem w licznych miejscach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla środowiska materiały jest najlepszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a jednocześnie jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się wziąć pod uwagę jego aspekty techniczne. To w końcu od nich zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do stosowania produktu warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań warto także poznać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Kórnik, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy poziom i optymalne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie selekcjonowane i workowane. W trakcie przeładowywania paliwa do ważących 25 kg opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kórnik

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kórniku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wykorzystując najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do