ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Zawadzkiem.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Zawadzkiem i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Zawadzkie? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry bez wątpliwości spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny u nas odznacza się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i magazynach w Zawadzkiem dostępnych jest kilka odmian paliwa, które cechują się odmiennymi cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić sprawdzony i wydajny materiał opałowy bez wykorzystywania całego rodzinnego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest znaczącym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek we właściwe, dostosowane do cech opału sprzęty. Chodzi o kotły klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości piec wykorzystujący ekogroszek jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając konkretny materiał opałowy, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy nabyte innowacyjne źródło energii będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy ponadto poznać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz pozostałych klientów pomagają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Zawadzkie, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard sprzedawanych produktów i znakomite parametry. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i pakowane. W trakcie przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Zawadzkie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Zawadzkiem? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do