ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 26-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1750 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1500 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) dla mieszkańców w Oleśnicy.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) workowany z dostawą GRATIS

w Oleśnicy i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - groszek plus (zastąpił ekogroszek) najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny groszek plus (zastąpił ekogroszek) o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Oleśnica (świętokrzyskie)? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz doskonałe parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. Jego zalety to również mniejsza zawartość wilgoci i lepsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Groszek plus workowany (zastąpił‚ ekogroszek) z naszego sklepu to połączenie skuteczności z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszym asortymencie na stronie internetowej i magazynach w mieście Oleśnica (świętokrzyskie) znajdziesz wiele odmian materiału grzewczego, które cechują się innymi parametrami. Jedno jest ciągle bez zmian – niska cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zakupić dobry oraz wydajny materiał bez potrzeby nadwyrężania prywatnego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 26-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to groszek plus (zastąpił ekogroszek) klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to groszek plus (zastąpił ekogroszek) premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.

Co łączy nasze groszki plus (zastąpiły ekogroszki)?

Co łączy nasze groszki plus (zastąpiły ekogroszki)Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym problemem w wielu miejscach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały opałowe jest najlepszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Właściwie dobrany kocioł zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która gwarantuje optymalne spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając właściwy materiał opałowy, należy dokładnie sprawdzić jego parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte innowacyjne źródło energii będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do użytkowania materiału warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy groszek plus (zastąpił ekogroszek) o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto także sprawdzić opinie o groszku plus (zastąpił‚ ekogroszek). Informacje od producenta oraz innych klientów pozwalają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z oferty sprawdzonych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz także przystępną cenę groszku plus (zastąpił ekogroszek). Na to możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz wykorzystać dobry jakościowo ekogroszek workowany w Oleśnicy, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi celami są przede wszystkim wysoki poziom oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na groszek plus (zastąpił ekogroszek) bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i workowane. Na etapie przesypywania paliwa do ważących 25 kilogramów opakowań używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż groszku plus (zastąpił ekogroszek) - Oleśnica

Zużywasz groszek plus (zastąpił ekogroszek) w ilościach hurtowych w Oleśnicy? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zagwarantowania właściwej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy ofertę dla Ciebie! Z nami możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do