ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Radzionkowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Radzionkowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego ekogroszku premium w mieście Radzionków? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz niezwykle korzystne parametry na pewno spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny w naszym asortymencie cechuje się przede wszystkim o wiele większą wartością opałową. To również mniejsza wilgotność oraz lepsza spiekalność, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką jakość z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie na stronie internetowej i składach opału w Radzionkowie dostępnych jest wiele typów materiału grzewczego, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz kupić dobry, a zarazem efektywny materiał bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, stawianie na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a przy tym jest ekonomicznym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej jakości kocioł na ekogroszek workowany jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są kluczowe przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, powinno się dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane nowoczesne paliwo będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto ponadto sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz pozostałych klientów pozwalają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest użycie oferty renomowanych i działających od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Radzionków, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi założeniami są przede wszystkim wysoki standard sprzedawanych produktów oraz doskonałe parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłową metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie przesiewane i pakowane. Na etapie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych worków używamy jedynie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Radzionków

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Radzionkowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do utrzymania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! U nas możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do