ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Grudziądzu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Grudziądzu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium w Grudziądzu? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek dostępny u nas cechuje się w pierwszej kolejności znacznie większą wartością opałową. Jego cechy to również niższa zawartość wilgoci czy korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to połączenie skuteczności z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie na stronie internetowej i fizycznych placówkach w mieście Grudziądz znajdziesz wiele odmian opału, które różnią się od siebie parametrami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, przez co masz możliwość zamówić dobry i efektywny materiał bez wykorzystywania całego rodzinnego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się z pozostałymi zaletami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w licznych miastach w całym kraju, stawianie na mniej szkodliwe dla natury materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a dodatkowo jest ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów sprzęty. Chodzi o piece klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, powinno się przeanalizować jego aspekty techniczne. To właśnie od nich zależy, czy zakupione innowacyjne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie danego lokalu. Przed rozpoczęciem stosowania materiału należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy także przeczytać oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest użycie produktów sprawdzonych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz także przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Grudziądz, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard oraz rewelacyjne parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i pakowane. W trakcie przesypywania paliwa do ważących 25 kg worków wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Grudziądz

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Grudziądzu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! U nas możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do