ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kątach Wrocławskich.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kątach Wrocławskich i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Kątach Wrocławskich? W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z serią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz niezwykle korzystne parametry techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie świetnych parametrów z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie online i fizycznych placówkach w mieście Kąty Wrocławskie dostępnych jest kilka rodzajów paliwa, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć pewny i ekonomiczny materiał opałowy bez nadwyrężania domowego lub firmowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który cechuje się głównie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest istotnym problemem w licznych miastach w naszym kraju, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest on atrakcyjnym finansowo wyborem, który pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, dopasowane do cech opału urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy przeanalizować oferowane aspekty techniczne. To w końcu one decydują, czy wybrane nowoczesne źródło energii będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem warto także przeczytać oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz innych klientów pomagają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie oferty doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Kąty Wrocławskie, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom proponowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłową metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest w uważny sposób przesiewane i pakowane. Na etapie przesypywania opału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kąty Wrocławskie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kątach Wrocławskich? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do utrzymania właściwej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do