ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Swarzędzu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Swarzędzu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Swarzędzu? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której świetna jakość i doskonałe parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartością opałową. To również niższa wilgoć oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszym asortymencie na stronie internetowej i składach opału w mieście Swarzędz możesz znaleźć wiele typów paliwa, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – niska cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zakupić pewny i ekonomiczny materiał opałowy bez konieczności wykorzystywania całego osobistego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który może pochwalić się przede wszystkim możliwością ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla środowiska paliwa jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek w odpowiednie, pasujące do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą piece klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Odpowiednio skonstruowany piec wykorzystujący ekogroszek workowany ma stosowną automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe generuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie od nich zależy, czy zakupione innowacyjne źródło energii będzie efektywne i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy także sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z produktów sprawdzonych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na zakup paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w Swarzędzu, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard oraz rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie selekcjonowane i workowane. Podczas przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Swarzędz

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Swarzędzu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wybierając doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do