ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Bolesławcu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Bolesławcu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium w Bolesławcu? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której świetna jakość i doskonałe cechy techniczne na pewno spełnią oczekiwania nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym sklepie cechuje się przede wszystkim znacznie większą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie oraz lepsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w Bolesławcu znajdziesz kilka odmian materiału grzewczego, które różnią się między sobą cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – niska cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość nabyć pewny i efektywny opał bez nadwyrężania osobistego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w wielu miastach w naszym kraju, stawianie na bezpieczne dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiednim wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a dodatkowo jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, pasujące do cech materiału sprzęty. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Odpowiednio skonstruowany piec na ekogroszek ma właściwą automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie danego lokalu. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. Przed podjęciem decyzji należy również poznać opinie o ekogroszku. Dane od producenta i innych użytkowników danego produktu pomagają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz wykorzystać wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Bolesławiec, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard proponowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. Na etapie przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Bolesławiec

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Bolesławcu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Z naszą firmą możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do