ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Końskich.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Końskich i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Końskich? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz imponujące parametry bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny u nas odznacza się w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartością opałową. To także niższa wilgotność czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na portalu internetowym i składach opału w mieście Końskie możesz znaleźć kilka rodzajów paliwa, które cechują się różnymi właściwościami. Jedno pozostaje stałe – świetna cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość nabyć sprawdzony, a zarazem wydajny opał bez konieczności nadwyrężania osobistego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest znaczącym problemem w wielu miejscowościach w całym kraju, sięganie po neutralne dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w optymalne, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są kluczowe przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie danego lokalu. Przed przejściem do używania produktu dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań warto także sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane od producenta i innych klientów pozwalają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z produktów doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Końskie, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi zasadami są przede wszystkim najwyższy standard i optymalne parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwy sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i pakowane. Podczas przesypywania paliwa do ważących 25 kilogramów opakowań używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Końskie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Końskich? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Z nami możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do