ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sierakowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sierakowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium w mieście Sieraków? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom i niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno spełnią oczekiwania nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny u nas cechuje się już od pierwszych momentów stosowania o wiele większą wartością opałową. Jego atuty to również mniejsza wilgoć oraz lepsza zdolność spiekania, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z przystępnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie na stronie internetowej i magazynach w Sierakowie dostępnych jest kilka rodzajów paliwa, które różnią się od siebie parametrami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której możesz kupić pewny i efektywny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania rodzinnego lub służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się z pozostałymi zaletami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który charakteryzuje się głównie możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w wielu miastach w Polsce, stawianie na mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany budynek we właściwe, dostosowane do cech materiału sprzęty. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Odpowiednio dobrany kocioł zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić uwagę na oferowane aspekty techniczne. To w końcu od nich zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni wymaganą wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest również przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Sieraków, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard i doskonałe parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie przesiewane i pakowane. Na etapie przeładowywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sieraków

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sierakowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do