ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Krośnie Odrzańskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Krośnie Odrzańskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Krosno Odrzańskie? W takim przypadku zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry techniczne na pewno spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie wyróżnia się w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartością opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką jakość z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i magazynach w mieście Krosno Odrzańskie dostępnych jest wiele typów materiału grzewczego, które odznaczają się innymi cechami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić pewny, a zarazem wydajny materiał opałowy bez nadwyrężania rodzinnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który odznacza się szczególnie możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest ważnym problemem w licznych miastach w całym kraju, stawianie na neutralne dla natury materiały jest najbardziej odpowiednim wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Właściwie skonstruowany piec wykorzystujący ekogroszek jest wyposażony w sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane aspekty techniczne. To właśnie od nich zależy, czy zakupione nowoczesne źródło energii zapewni wymaganą wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do stosowania materiału dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto także sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje od producenta oraz innych klientów pozwalają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest skorzystanie z oferty doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale także niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w Krośnie Odrzańskim, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi celami są przede wszystkim wysoki standard oferowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób selekcjonowane i workowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań wykorzystujemy jedynie zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Krosno Odrzańskie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Krośnie Odrzańskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zagwarantowania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do