ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Redzie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Redzie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Redzie? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość i doskonałe parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie na stronie internetowej i składach opału w mieście Reda można nabyć wiele rodzajów opału, które różnią się od siebie parametrami. Jedno jest stałe – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość nabyć sprawdzony, a jednocześnie ekonomiczny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania domowego lub firmowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest poważnym problemem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla natury materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są istotne przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się przeanalizować jego parametry. To właśnie one decydują, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie wydajne i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie każdego lokalu. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem warto także sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz pozostałych użytkowników danego opału pozwalają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje renomowanych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Redzie, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi celami są w szczególności najwyższy poziom i rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób oczyszczane i workowane. Podczas przesypywania paliwa do ważących 25 kilogramów worków używamy jedynie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Reda

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Redzie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wykorzystując najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy również nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do