ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Zbąszynku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Zbąszynku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego ekogroszku premium w mieście Zbąszynek? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz imponujące cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. Jego zalety to także niższe zawilgocenie czy korzystniejsza spiekalność, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszej ofercie online i składach opału w mieście Zbąszynek możesz znaleźć kilka wariantów materiału grzewczego, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno jest niezmienne – świetna cena ekogroszku, przez co możesz kupić sprawdzony oraz efektywny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania prywatnego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym zagrożeniem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla środowiska paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, pasujące do cech materiału urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Odpowiednio dobrany piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając konkretny opał, warto dokładnie sprawdzić oferowane aspekty techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy zakupione nowoczesne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem stosowania produktu warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację oraz udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem warto ponadto sprawdzić oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i wcześniejszych klientów pomagają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się tego typu działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w Zbąszynku, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard i rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz również właściwą metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i pakowane. Podczas przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Zbąszynek

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Zbąszynku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do