ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Siedlcach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Siedlcach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Linia produktów TOP ekogroszek to nowoczesne paliwo węglowe, którego szukasz! Ekogroszek premium ma bowiem znacząco lepsze parametry od tych, które przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. W większości punktów handlowych w Siedlcach węgiel ekogroszek ma do 1,2% zawartości siarki, jego wilgoć sięga nawet 15%, a spiekalność do 25 RI. Co więcej, wartości opałowe są niewiele wyższe niż 24 MJ/kg, a uziarnienie to od 5 do 25 milimetrów, warto tutaj zaznaczyć, że taka rozbieżność nie powinna mieć miejsca. Na koniec popiół, którego w skrajnych przypadkach jest 12%. Jak to się ma do najlepszego ekogroszku z linii TOP ekogroszek? Ten mocno przewyższa parametrami pozostałe! Od początku naszej działalności mieliśmy jeden cel – zapewniać mieszkańcom Siedlec ekogroszek workowany najlepszej jakości w przystępnej cenie. Ekogroszek spełni wszelkie oczekiwania wymagających klientów. Co ważne, sprzedaż ekogroszku realizujemy w naszych składach, ale także na naszej stronie internetowej.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Ekogroszek workowany z TOP ekogroszek ma wiele zalet, które wpływają na kilka podstawowych czynników, przede wszystkim na ekonomię i ekologiczność ogrzewania, a także wygodę w składowaniu. Ważne jednak, aby nasz ekogroszek połączyć z piecem na ekogroszek z klasy 5 lub ecodesign z podajnikiem rusztowym lub rynnowym. Takie połączenie gwarantuje niższą emisję pyłów w porównaniu do typowych kotłów węglowych zasypowych. Automatyka kotła będzie z kolei odpowiedzialna za optymalne spalanie, które wpłynie na ekonomiczność całego procesu ogrzewania domów czy wody. Węgiel opałowy w postaci ekogroszku z linii TOP ekogroszek to także bardzo wygodny sposób ogrzewania. Za sprawą odpowiedniego podajnika możesz liczyć na niską zawartość popiołu. Przełoży się to na rzadsze wizyty w kotłowni. Dobry ekogroszek może sprawić, że będzie to nawet jedna wizyta w ciągu dwóch tygodni (nie licząc okresowego czyszczenia kotła zgodnie z zaleceniami producenta)!

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Parametry, takie jak granulacja czy zawartość nadziarna i podziarna, to nie wszystko. Nie wystarczy jedynie spojrzeć na ekogroszek i go dotknąć, aby poznać jego zalety i właściwości. Konieczne są do tego odpowiednie badania laboratoryjne, które mogą wskazać dużo więcej. Węgiel ekogroszek powinien być odpowiednio suchy, granulacja musi być równa, a zawartość nadziarna znikoma. Podziarna z kolei powinno być mało. Dzięki badaniom masz szansę sprawdzić, czy ekogroszek workowany, który kupujesz, ma niską wilgoć całkowitą, odpowiednią spiekalność czy wartość opałową. Warto także stawiać na zaufane, renomowane marki, jedną z nich jest TOP ekogroszek, który gwarantuje suchy ekogroszek najwyższej jakości luzem lub w workach. Mając wybór, polecamy postawić na ten workowany, cena ekogroszku pakowanego w ten sposób wiele się nie różni, a samo nowoczesne paliwo węglowe jest bezpieczniejsze, bo nie ma dostępu do wilgoci. Co więcej, jest łatwiejsze w składowaniu. W TOP ekogroszek masz także pewność, że stawiasz na czyste bryłki węgla bez miału. Świadczą o tym opinie o ekogroszku z linii TOP!

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Zawsze skupiamy się na jakości, a naszym celem było dostarczanie klientom w Siedlcach rozwiązań godnych uwagi. TOP ekogroszek jest chwalony, chętnie wybierany, a cena za tonę ekogroszku nie jest wygórowana. Uzyskaliśmy to za sprawą efektu skali podczas produkcji. Kontrolujemy każdy etap procesu produkcyjnego od dobrania półproduktów po samo workowanie legalizowanymi wagoworkownicami. Ekogroszek workowany zawsze ma dokładnie 25 kilogramów! Paliwo węglowe pakujemy w przewiewne worki polipropylenowe, które nie przepuszczają wilgoci. Producent ekogroszku TOP zapewnia tym samym brak pocenia się węgla kamiennego.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Siedlce

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Siedlcach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Hurt ekogroszek to Twój cel? Ogrzewasz hotel, pensjonat, magazyn lub szkołę i zużywasz dużą ilość nowoczesnego paliwa węglowego każdego dnia? Skontaktuj się z nami, a ustalimy dla Ciebie ceny hurtowe ekogroszku! Co więcej, jeśli prowadzisz działalność, masz utwardzony plac, HDS i wózek widłowy, zostań naszym dystrybutorem. Ekogroszek workowany kupisz w atrakcyjnych cenach prosto od producenta, następnie sprzedasz go klientom detalicznym. Zapewniamy pomoc w stworzeniu biznesplanu i w reklamie!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do