ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Chełmku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Chełmku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego ekogroszku premium sprzedawanego w Chełmku? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz doskonałe parametry techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie cechuje się w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie i lepsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z przystępnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i fizycznych placówkach w Chełmku dostępnych jest kilka rodzajów opału, które odznaczają się odmiennymi właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu każdy klient ma możliwość nabyć dobry, a zarazem efektywny materiał bez konieczności nadwyrężania rodzinnego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który cechuje się głównie możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest ważnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla środowiska paliwa jest najlepszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do cech materiału urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając dany materiał opałowy, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie efektywne oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie każdego lokalu. Na samym początku warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy również poznać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta i wcześniejszych klientów pomagają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje renomowanych i działających od wielu lat producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy postawisz na zastosowanie węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Chełmku, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom i optymalne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest w uważny sposób oczyszczane i workowane. W trakcie przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Chełmek

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Chełmku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do utrzymania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! Z nami możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do