ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Pabianicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Pabianicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Czym różni się ekogroszek premium od innych produktów tego typu dostępnych na rynku? Przede wszystkim tym, że wyprzedza je o krok, podwyższając ogólnie obowiązujące standardy narzucone w Rozporządzeniu o Normach i Jakości Paliw Stałych. Zazwyczaj cechuje je wartość opałowa niewiele wyższa niż 24 MJ/kg, zawartość popiołu do 12%, zawartość siarki do 1,2%, wilgoć do 15% i zdolność do spiekania do 25 RI. Parametry naszego TOP ekogroszku workowanego przewyższają wymagane minimum. Dzięki temu powstało czyste i nowoczesne paliwo węglowe o wysokiej wartości opałowej pakowane w specjalne worki polipropylenowe, które chronią je przed zawilgoceniem. Dostępny również w Pabianicach węgiel ekogroszek nie zawiera uciążliwego miału, a zamknięty w workach nie chłonie zanieczyszczeń ani wody z zewnątrz. Cena ekogroszku obejmuje więc również jego późniejszą ochronę przed utratą cennych właściwości grzewczych. Nasze punkty handlowe prowadzące sprzedaż ekogroszku w Pabianicach otrzymują najlepszy ekogroszek bezpośrednio od producenta.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Nowoczesne stacjonarne urządzenia grzewcze, aby osiągnąć najlepszą wydajność, wymagają stosowania specjalnie dostosowanego do nich paliwa. Jedną z takich propozycji jest nasz TOP ekogroszek workowany. Wydajny i kaloryczny produkt z węgla opałowego pozwala na maksymalne wykorzystanie zalet współczesnych pieców na ekogroszek. Polecany do kotłów klasy 5 i ecodesign z podajnikiem rusztowym lub rynnowym, umożliwia zredukowanie emisji pyłów do atmosfery w porównaniu do węgla spalanego w kotłach zasypowych. Odpowiednie zaprogramowanie kotła i dopasowanie pojemności zasobnika do potrzeb grzewczych oraz korzystanie z dobrego ekogroszku ogranicza też do minimum wizyty użytkowników w kotłowni. W praktyce wystarczy jedna kontrola i uzupełnienie wsadu raz na dwa tygodnie (jednak nie rzadziej niż zalecenia producenta). Zaletą ekogroszku workowanego jest też jego łatwy transport i wygoda przechowywania. TOP ekogroszek generuje również bardzo małą ilość popiołu, co zmniejsza częstotliwość czyszczenia kotłów.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wysokiej klasy ekogroszek to produkt, który powinien odznaczać się równomierną granulacją oraz niewielką ilością podziarna. Tak zwane nadziarno w ogóle nie powinno występować. Jeśli wybieramy materiał opałowy, to oczywiście cena ekogroszku workowanego będzie wyższa aniżeli produktu oferowanego luzem. Jednak zarówno możliwości transportu, jak i przechowywania opału znacznie się różnią. Na korzyść ekogroszku workowanego przemawia także jego pełna ochrona przed zanieczyszczeniami i wilgocią z zewnątrz. Dzięki temu zawsze masz pewność, że kupisz suchy ekogroszek o najlepszych właściwościach opałowych. Nie ma też możliwości, aby do opakowania dostał się miał, a ponadto na workach klienci mogą przeczytać dokładny opis parametrów technicznych węgla ekogroszku i wybrać taki produkt, który w pełni odpowiada ich potrzebom. Przed zakupem warto także poznać opinie o ekogroszku od jego użytkowników, szczególnie posiadających urządzenia grzewcze o podobnych parametrach do naszego kotła.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

TOP ekogroszek workowany jest poddawany ścisłej kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Począwszy od wyboru surowca w procesie dokładnej selekcji, poprzez jego kruszenie na równomierny granulat, aż na workowaniu na legalizowanych wagoworkownicach kończąc. Podczas przygotowywania ekogroszku opał jest też badany w akredytowanym laboratorium pod względem składu i właściwości. Nasi dystrybutorzy w Pabianicach oferują TOP ekogroszek od producenta, dlatego nie ma możliwości, aby był on w jakikolwiek sposób podmieniany czy posiadał zaniżone wartości opałowe. Atrakcyjna cena za tonę ekogroszku pozwala nam docierać do szerokiego grona odbiorców w całym kraju.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Pabianice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Pabianicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Ekogroszek workowany można kupić w Pabianicach u naszych dystrybutorów. Prowadzą oni sprzedaż detaliczną oraz hurt ekogroszku, dzięki czemu w tych placówkach mogą zaopatrywać się zarówno klienci prywatni, jak i firmy czy instytucje. Ekogroszek w cenie hurtowej to korzystne zakupy dla różnego rodzaju placówek oświatowych, opiekuńczych, a także obiektów komercyjnych takich jak hotele czy restauracje, gdzie ważna jest zarówno wydajność materiału opałowego, jak i komfortowa obsługa kotłów, którą zapewnia TOP ekogroszek.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do