ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Połańcu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Połańcu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Połaniec? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz imponujące parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. Jego atuty to również niższa zawartość wilgoci i lepsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie świetnych parametrów z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie online i fizycznych placówkach w Połańcu znajdziesz wiele typów materiału opałowego, które różnią się od siebie parametrami. Jedno jest niezmienne – korzystna cena ekogroszku, dzięki której możesz zakupić sprawdzony, a jednocześnie efektywny materiał opałowy bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który odznacza się szczególnie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy smog jest poważnym problemem w licznych miejscowościach w Polsce, decydowanie się na neutralne dla natury materiały opałowe jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest opłacalnym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Wybierając ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w odpowiednie, pasujące do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Odpowiednio dobrany kocioł na ekogroszek ma właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To właśnie od nich zależy, czy zakupione nowoczesne źródło opału będzie efektywne oraz czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie każdego budynku. Przed przejściem do użytkowania produktu należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy również przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i innych użytkowników danego materiału opałowego pomagają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest użycie produktów renomowanych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Połańcu, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy standard oferowanych rozwiązań oraz optymalne parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także odpowiedni sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest starannie selekcjonowane i pakowane. W trakcie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Połaniec

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Połańcu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zapewnienia prawidłowej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Z naszą firmą możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do