ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Obornikach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Obornikach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium w mieście Oborniki? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz doskonałe parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie wysokiej jakości z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszym asortymencie na stronie internetowej i fizycznych lokalizacjach w mieście Oborniki można nabyć wiele wariantów materiału opałowego, które różnią się między sobą cechami. Jedno jest ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, przez co masz możliwość zamówić sprawdzony oraz ekonomiczny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania rodzinnego czy służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym problemem w wielu miastach w naszym kraju, stawianie na neutralne dla otoczenia paliwa jest najlepszym ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany budynek w optymalne, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, powinno się przeanalizować oferowane parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego lokalu. Na starcie warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto ponadto sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i wcześniejszych klientów pozwalają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Oborniki, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard sprzedawanych produktów oraz rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest uważnie selekcjonowane i pakowane. Podczas przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków używamy tylko zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Oborniki

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Obornikach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do