ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Janowie Lubelskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Janowie Lubelskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Janowie Lubelskim? W takim przypadku zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której świetny poziom i imponujące cechy techniczne bez wątpienia spełnią potrzeby nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z atrakcyjnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów online i magazynach w Janowie Lubelskim znajdziesz kilka typów materiału grzewczego, które cechują się odmiennymi parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – niska cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość kupić pewny oraz ekonomiczny opał bez wykorzystywania całego osobistego lub firmowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który charakteryzuje się głównie możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest poważnym problemem w licznych miejscach w Polsce, decydowanie się na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie skonstruowany piec wykorzystujący ekogroszek ma właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To w końcu od nich zależy, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie wydajne i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie danego lokalu. Na samym początku warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto także sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i wcześniejszych klientów pomagają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Janów Lubelski, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki temu, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest w staranny sposób oczyszczane i workowane. Na etapie przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków używamy jedynie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Janów Lubelski

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Janowie Lubelskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do