ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Konstancinie-Jeziornie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Konstancinie-Jeziornie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Konstancin-Jeziorna? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz niezwykle korzystne parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. Jego cechy to także niższa wilgotność czy korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to świetne parametry z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie online i fizycznych placówkach w Konstancinie-Jeziornie dostępnych jest kilka typów paliwa, które różnią się od siebie parametrami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, przez co możesz kupić dobry oraz ekonomiczny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania domowego czy służbowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest ważnym problemem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a przy tym jest ekonomicznym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej jakości piec wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie procesów spalania i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo będzie wydajne i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie danego budynku. Przed rozpoczęciem stosowania materiału dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem dobrą praktyką jest ponadto poznać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz pozostałych użytkowników danego opału pomagają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz także przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na zakup węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Konstancin-Jeziorna, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard i doskonałe parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i pakowane. Na etapie przesypywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań używamy tylko zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Konstancin-Jeziorna

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Konstancinie-Jeziornie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zagwarantowania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do