ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Brzegu Dolnym.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Brzegu Dolnym i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Brzeg Dolny? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz niezwykle korzystne parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie charakteryzuje się przede wszystkim znacznie większą wartością opałową. To także niższa wilgotność oraz lepsza wielkość spieków, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie świetnych parametrów z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszej ofercie online i składach opału w mieście Brzeg Dolny można nabyć wiele typów opału, które odznaczają się innymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, dzięki której możesz zamówić pewny oraz ekonomiczny materiał bez konieczności nadwyrężania rodzinnego czy firmowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest poważnym problemem w wielu miejscach nad Wisłą, stawianie na neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest opłacalnym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek w odpowiednie, pasujące do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To w końcu one decydują, czy zakupione nowoczesne paliwo zapewni wymaganą wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy również poznać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego produktu pozwalają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie oferty renomowanych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na wykorzystanie węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Brzeg Dolny, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy standard i znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz także właściwą metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. Na etapie przesypywania paliwa do ważących 25 kg worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Brzeg Dolny

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Brzegu Dolnym? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zagwarantowania właściwej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do